<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=2410028365931823&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna należy do ogolnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk℠. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To co wyróżnia nasze gabinety dietetyczne na tle innych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk


Wszystkie opracowane programy dietetyczne są zawsze indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów. Przy projektowaniu planów żywienia zawsze staramy się brać pod uwagę  szereg rozmaitych czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności ruchowej, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

Każdy przygotowany program dietetyczny jest starannie przemyślany. Żaden pacjent nie otrzymuje jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Skupiamy uwagę tylko i wyłącznie na bezpośredniej pomocy dietetycznej. Nie warunkujemy skuteczności terapii żywieniowej koniecznością kupowania jakichkolwiek preparatów czy innych towarów. Zajmujemy się tylko i wyłącznie dietetyką, a nie działaniami handlowymi.


Na co dzień współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny i lekarzami, którzy pomagają nam rozwikłać bardziej złożone problemy związane ze zdrowiem.

Nasza poradnia bierze udział w licznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk jak również inne placówki dydaktyczne, dzięki czemu nieustannie zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę.


Wszyscy dietetycy z naszej sieci, dzięki rozwiązaniom informatycznym, pozostają ze sobą w kontakcie na co dzień- pomimo że każdy z nas pracuje indywidualnie-tworzymy jeden zespół. Służymy swoim doświadczeniem zawodowym oraz cennymi poradami i wskazówkami.


Tworzone przez nas programy dietetyczne są opracowywane na najwyższym poziomie merytorycznym, a także charakteryzuje je bardzo wysoka jakość wydania.